Odpojování od Diskomfortu

Co je to Odpojování od diskomfortu :

Měli jste už někdy špatný pocit ze situace, z člověka, nebo z události ?

Tak o tom je řeč, a souvisí to právě s touto technologií odpojování, která Vám zaručí kvalitnější život a také pokud máme nějakého člověka se kterým nesouzníme a chtěli by jsme to změnit, tak tímto odpojením od specifické – nechtěné události ten pocit změníme.

Odpojování je trvalé, pouze pokud máme další situace, které chceme změnit, nebo smazat, tak proto se odpojování používá průběžně, dle potřeby.

Mohu Vám zaručit že to funguje, nemohu Vám však zaručit jestli budete mít ůspěch na 100%  [ Váš výsledek se bude odvíjet podle toho na kolik procent s tím budete pracovat, a také by se o tom nemělo moc mluvit, alespoň ze začátku, protože je to především Vaše vnitřní záležitost, tak aby jste si to názorem druhého člověka zbytečně nenarušili, což by pak mohlo ovlivnit Vaše odpojování ve výsledku ].

Ten kdo už je dobrý v sebevědomí [nemyslím ego] a v tom co dělá, nemá většinou problémy dosáhnout ůspěchu v jakékoli činnosti, protože tomu věří.

Odpojování od diskomfortu tam patří také, jako specifická činnost.

Pokud si ještě nevěříme, tak první krok vede k tomu to překonat, a dělat zatím menší kroky [můžeme pracovat na menších věcech, které pro nás nejsou tak podstatné]  až se v tom postupně cítíme líp, víc si věříme.  Pak se nám podaří snadno realizovat i  větší životní změny, nebo konkrétně u tohoto  odpojování si budeme víc věřit.

Pokud se člověk pustí do odpojování, už při prvním pokusu by měl mít ůspěch [nebo u několika dalších odpojování] bude mít ůspěch, pokud to udělá jak je popsáno v návodu, a to proto že se mu pomalu zvedá sebevědomí a tím to bude pak i jednodušší u každého dalšího odpojování.

Odpojování je jen jedna z mnoha metod jak člověk může měnit emoce, svou minulost, budoucnost, vztahy a další.

Hlavní účel odpojování :      V našem životě můžeme zažít spoustu situací, ať už jsou to situace pozitivní nebo negativní, a právě proto by jsme měli někdy něco i vymazat [z našeho podvědomí ]. Proč bych chtěl smazat některé z mých zážitků ?  Totiž naše denní realita se zkládá z mixovaných vibrací toho všeho, ať už se na něco z minulosti zaměřujeme, nebo si to vůbec ani nepřipomínáme.

Pokud máte ještě další otázky k tomuto systému, neváhejte mě kontaktovat.

Poznámka : na konci článku je tlačítko, přes které se dostanete k vlastnímu prosesu odpojování od diskomfortu 🙂

  Odpojování

 

Zákonné Odmítnutí Odpovědnosti : Informace které nabízím nejsou náhradou lékařské nebo psychologické péče !

2018   –    2024