Jak se dostat do lepší frekvence nebo nálady univerzálním způsobem

Kouzlo této motivace spočívá v přerušování myšlenek / pocitů / nebo reality,  ve které se nacházíme .

Hlavně jsem Vám chtěl přiblížit jak to funguje.

Pokud medituji a mám nějakou myšlenku, tak tato konkrétní myšlenka je mostem do určité reality.

Taktéž i pocit mě může zavést do nějaké reality.

U tohoto porozumění si pak je člověk vědom, že nestačí pouze meditovat nebo se odpojit od některých lidí [ pokud dotyčný se mnou nesouzní] ale vědět, že i různé myšlenky, nebo pocity mohou být, nebo jsou součástí určité reality [ filmu ], a mohou mě takto napojovat do dalších realit, v tomto matrixu.

V tomto smyslu,  když o tom  víme,    je  pak  pro  nás  snadnější  začít  s přerušováním  myšlenek  nebo pocitů   a  dostat  se tímto způsobem  tam  kde chceme,     protože   naše  konkrétní  uvědomění  nás   motivuje,     k  této  změně.

Na druhé straně člověk, který nemedituje, nebo ani neví co to znamená, může mít kolem sebe obrovské množství myšlenek nebo pocitů kdekoli kde jde, a to také znamená že se při komunikaci nebo setkání máme možnost napojovat kvantově do různých filmů a nebo nechtěných osudových linií [v tomto  příkladě  prostřednictvím   konkrétního  člověka].

Proto je důležité být obezřetný, nechávat si dost času pro sebe, a pak pokud například praktikujeme přerušování myšlení, nebo jiné techniky, bude pro Nás snadné cítit změnu, kdy jsme mimo náš kurz, kdy jedeme mimo Náš směr.

Tímto postupným kultivováním sebe, zvyšujeme vibrace svoje a působíme tím i na ostatní  lidi   [vyšší vibrace].