Magnetická přitažlivost

Každý člověk je svým způsobem magnetem :

Na následujícím příkladu [který není o mé osobě] popisuji magnetickou energii člověka [čistě všeobecně].

Můj magnet obsahuje určitým způsobem i mou minulost, je to jen ta část ve kterou podvědomě věřím ! Dále obsahuje moje záměry, činnosti, kamarádské vztahy, rodinu  [určitou část této energie, pokud jsem v komunikaci s mou rodinou], a další a další informace.

Pokud strávíme den např. v klidu, můj magnet zůstává stejně naladěn, a nebo pokud použiji určitou techniku na čištění magnetu [mé magnetické energie], můj vztah s vesmírem se změní a tím pádem i moje realita/ denní život se změní.

Pokud se rád bavím o tom co jsem prožil, co ostatní prožili a jaké mají názory, tím používám i tuto energii k podvědomému zabarvení mého magnetu [mého magnetického pole] a tím se moje realita změní [mění].

Změna reality nemusí probíhat instantně. Vždy si je dobré uvědomit, že to co prožíváme  a to co přichází je stále úroveń minulosti, pokud vezmeme v úvahu návaznost na svůj magnet 🙂

Osobně mám určitou zkušenost, že pokud se bavím opatrně o názorech druhých a nebo se snažím mluvit pozitivně, myslet pozitivně o jakékoli zkušenosti, má to také vliv na můj magnet [na můj magnetický systém],  vliv pozitivní.  Za prvé, pozitivní přístup může ovlivňovat to co už mám v sobě pozitivně, a za druhé pozitivním přístupem k druhým lidem a k sobě působím neutrálně.  Tato neutralita má na mě kladný vliv a stejně to působí i na tyto konkrétní lidi – pozitivně.

Pokud se druhý člověk rád baví o jiných lidech a nebo se rád baví  o tom jak to v životě je a není ten rozhovor na 100% pozitivní [neutrální), tak tím že to poslouchám, už jen tím si pravděpodobně nahrávám určité programy [nefunkční] do svého podvědomí  [aniž bych  věřil, že to co slyším je pravda], které pak mají další vliv na mé rozhodování, na můj život, na mou realitu, na mé vztahy a na dalších spoustu věcí 🙂

V tomto případě není ideální vždy naslouchat druhému člověku, pokud to s námi nerezonuje 🙂