Odpojování

Odpojování č. 1     / základní proces :

Lehněte si na záda, ruce volně dolů kolem těla a dlaně otočeny dolů a jemně kousek od vašeho těla- nejlépe tři hodiny po jídle a před spaním, ale pracuje to všude, a kdykoliv. Nepřekládejte nohy, nebo  prsty.

Pak požádejte slovně :

Žádám o nejvíce benevolentní energii, která je k dispozici pro mě, aby byla všechna kolem mě, a všechna o mě. …….. Počkat několik momentů……

(Při procesu mějte oči zavřené, a soustřeďte se na světlo-nemyslete. Pokud se přistihnete, že myslíte, jemně přeneste svou pozornost zpět ke světlu, a pokračujte. Dělejte to hodinu, nebo tak dlouho až až to cítíte dělat, nebo do do doby až usnete. Někdy může stačit 20 minut, někdy 40 minut. Můžete to dělat dvakrát denně.)

   Po několika vteřinové pauze pokračujte slovy :

Žádám aby Světelné bytosti a bytosti, které jsou spřízněné (kompatibilní) se zlatým světlem nebo se zlatými bytostmi, nebo obojí…….přišly teď a odpojily mě od mých diskomfortů a jejich příčin.

Odpojení můžete dělat několikrát za  týden (nejméně však dvakrát až třikrát) Pokud už to máte udělané 7krát nebo 8 krát, můžete si sepsat seznam, na kterém budete mít to, co potřebujete odpojit. Lidi, situace, události, nebo skupiny lidí. Může to být i hodně dlouhý seznam, což vůbec nevadí. Po čase si třeba můžete vzpomenout ještě na něco dalšího, což můžete přidat k Vašemu seznamu. (a pak již můžete přikročit k odpojování č.2)

 

 

   2/ Odpojování č.2      pro pokročilejší:

Nejprve požádejte o benevolentní energii, jak jsem to uvedl v odpojování č. 1

 Pak přikročte po několika vteřinové pauze k dalšímu kroku, kdy přivoláte  zlaté světelné bytosti [jak je to popsáno u odpojování č.1].

Pak znovu udělejte pauzu několik vteřin [cca 20 vteřin], a následně řekněte svůj požadavek k odpojování :

Žádám abych byl odpojen od diskomfortu a bolesti……………………….....(řekněte jedno nebo dvě jména osob, nebo událostí). Dělejte každé jméno dva až tři dny, nebo do doby, kdy se už cítíte čistí.(když žádáte a vyslovujete jméno , nebo situaci, tak před vyslovením situace, nebo jména by měla být krátká pauza několik vteřin, třeba 3 vteřiny, pokud chcete).

Můžete pak zaznamenat, když uděláte tento odpojovací proces s člověkem nebo situací tři až pět krát, že už se necítíte fyzicky špatně k té konkrétní osobě nebo situaci, jak jste to měli dříve.

To znamená že odpojovací proces funguje. Hlavní je , aby jste se cítili fyzicky klidně. Dělejte odpojovací proces s člověkem, nebo situací do doby, kdy už se cítíte fyzicky klidní, v souvislosti s ním/s ní. Pokud už to tak cítíte, začněte proces s dalším člověkem, nebo situací (nebo místem), ale nikdy více než jeden nebo dva (jedna nebo druhá), za jedno sezení.

Odpojovací proces dělejte maximálně dvakrát denně (jen v extrémních situacích ( výjimečně) můžete udělat 3 krát).   Další důležité informace k odpojování můžete nalézt v knize:

Techniques for Generating Safety, od Robert Shapiro.                                  Nebo v knize Benevolent Magic [na konci této stránky je odkaz]

Originálně mám tuto techniku od Roberta Shapiro. Tady jsou odkazy :

Robert Shapiro Benevolent Energy

website od Roberta Shapiro

Blog od Roberta Shapiro

Zákonné Odmítnutí Odpovědnosti : Informace které nabízím nejsou náhradou lékařské nebo psychologické péče !

.