Pocity

 

Každému člověku se může stát, že se necítí emocionálně dobře !

Pokud už to chci změnit ( třeba to trvalo dlouhou dobu, výkyvy emocí ).

1 / V první řadě si uvědomím, že tím, že cítím tyto negativní emoce, jsem na dobré cestě !   [může to vyznít jako chyba v textu, ale chyba to není]

Samozřejmě, každý má asi rád pozitivní emoce, proč by ne 🙂

Je důležité si uvědomit že negativní emoce znamenají kvalitní, nebo určité propojení s vyšším vědomím ! Pokud by jsme necítili vůbec, což je také normální v běžné společnosti [alespoň ještě v roce 2019 ], ale časem se tento přístup změní 🙂 Takže pokud by jsme necítili nic, může to znamenat například i to, že nemáme propojení na své vyšší vědomí, což je daleko horší než cítit tyto zdánlivě negativní emoce 🙂

2 / Emoce jsou naší navigací. Můžeme si to představit I jako dálnici obousměrnou. Pokud je vše vpořádku – energie proudí dobře oběma směry, naše denní situace jsou příjemné.

Pokud se nám stane to, že od někoho přijmeme špatný program, nebo si špatný program vytvoříme, tak tato dálnice, nebo navigace může být ovlivněna těmito desinformacemi.

3 / Co můžeme dělat?

Přibližně 15 cm nad hlavou je centrum kde se automaticky ukládají všechny naše nevyřešené emoce, zážitky, nebo emocionální programy. Tím, že začneme prociťovat toto místo, nebo snažit se přenést naši pozornost, pomocí vizualizace, na toto místo, vizualizovat si ho například jako pěknou světelnou kouli, nebo jen prociťovat to místo, prostě se snažíme se s tím pracovat určitým způsobem naší pozornosti, tak tímto procesem začneme čistit naše emocionální tělo !

Pokud to budeme dělat dostatečně dlouhou dobu, čistit emocionální tělo od zbytečných programů, dostaví se výsledky, kdy budeme mít více energie, a taky e se budeme cítit líp emocionálně.

poznámka : Tuto techniku, praktickou inspiraci sdílí Ráma.    Tady je odkaz :    Rama

4 / pokud jsme teprve na začátku a nemáte zkušenosti, může se Vám hodit ještě jedna technika. Je to dotýkání se a hlazení krku, specificky zadní a boční část.

Jak to probíhá ? Ve smyslu pozitivního zaměření, jako například nějaká myšlenka vize, pocit, a další, se dotýkáme krku a hladíme/pohladíme krk rukou. Při tomto procesu by jsme měli cítit pozitivní emoci.

Pokud se s touto technikou více seznámíte, budete vědět o čem mluvím.

Tímto procesem si kultivujete jemné emoce, a mimo jiné si čistíte i auru, samozřejmě pokud tyto určité emoce cítíte, nebo k tomu přistupujete upřímně, a také, snažíte se na tom pracovat v prvé řadě s radostí, a nebo váš záměr je radost 🙂