Rozlišování Energií

Rozlišování energií má zásadní vliv na zkvalitňování intuice a našeho života.

Ve třetí dimenzi rozlišujeme víc na úrovni hmatatelné, ve smyslu toho co je pro nás dobré a kterým směrem se vydat.

Pokud začneme používat více energetickou úroveň, která začíná souviset víc s Intuicí, můžeme rozlišovat energie s větší přesností. Tato úroveň má zásadní vliv na zkvalitňování naší osoby / duše / emocí.

Postupným kultivováním této schopnosti nám mohou zmizet problémy ze života ! Proč tomu tak je? Určitý druh energie tvoří určitý druh reality.

U fyzického, nebo více hmatatelného rozlišování, pracujeme víc s hotovým produktem, který má již konkrétní vlastnosti [v tomto smyslu porozumění se moc daleko nedostaneme].

U intuitivního vnímání, nebo rozlišování na energetické bázi si můžeme vybírat jaké energetické vlastnosti produkt bude mít.

Proto když s intuicí pracujeme upřímně, naše energie přestane podporovat problémy nebo situace na této úrovni.

Tímto je i vysvětleno proč se problémy mohou ztratit z našeho života, pokud je to naše upřímná volba !   

    Ze začátku je to těžké, protože jsme zvyklí se setkávat se stejnýma lidma, dělat stejnou práci atd. , takže to neřešíme.   

    Postupně , když si vybíráme lidi, se kterými budeme spolupracovat, nebo umíme v životě říct někdy i  Ne,   můžeme vidět fyzické změny v Realitě,     a na základě těchto změn umožníme Vesmíru,   aby nám do života mohl poslat  nové lidi a  taky i  eliminoval některé nefunkční vztahy,  které automaticky zmizí z našeho života,  na základě této nové harmonické energie,  která to již nebude podporovat . [v této nové energii to takto funguje automaticky].