Splněný sen

Zaručení kvalitní manifestace, neboli splnění svých snů 🙂

Když jdu do obchodu a nevezmu s sebou svůj cíl, je to jako kdybych šel do obchodu na automatickém pilotu.
Dá se tomu porozumět tím způsobem, že pokud mám někaký cíl, je dobré si ho přivlastnit, že už se uskutečnil, to znamená mám ho ve vizi. Pokud na tom zapomínám pracovat, je to jako kdybych přestal zalévat rostlinku, po určitém čase rostlinka může uschnout, a tak je to i s našimi sny, nebo plány. Takže pokud jdu například do obchodu a mám v podvědomí i svůj cíl, občas na něj myslím a živím ho energií.
Také se tomu dá ještě porozumět jiným způsobem. Mám v plánu nové auto, a pokud třeba druhý den na to zapomenu, a podívám se do garáže že tam ještě není, tak tímto způsobem ruším můj cíl, můj sen. Jednoduše říkám že to auto nechci. Je to určitý způsob dorozumívání, já tomu říkám html kód, něco podobného jak například sestavujete internetové stránky, také pomocí html kódu. To je ten správný jazyk který se musíme naučit, pokud chceme mít ůspěch v uskutečnění jakéhokoliv cíle.
Takže ten cíl máme v podvědomí, a snažíme se ho osvěžovat, vyživovat, protože může přijít slabá chvilka, nebo při bdění si představíme podvědomě jak to je teď, že ten cíl ještě není uskutečněn, a tím je práce neůspěšná. Pokud si občas připomínáme svůj cíl, tak tímto způsobem máme v podvědomí obraz ucelený, a pak když budeme mít podvědomou reakci,  budeme už reagovat z tohoto uceleného obrazu, že tento cíl je již uskutečněn, a budeme mít z toho i radost.