Vyřešení konfliktu

Obálky :

Další alternativou vyřešení konfliktu, diskomfortu nebo špatného pocitu, je psaní dopisu.

Je to alternativa č. 1 , a obecně tomu říkám  obálky.

Příklad : člověk má souseda a někdy se stane, že vztah není harmonický a zahraje nám to na pocity, což asi nikdo nemusí. Možnost změny těchto pocitů na neutrální je také způsobem psaní dopisu.

Vezmeme si obálku, papír, průpisku, a na obálku nadepíšeme jméno souseda, pak na papír začneme psát už konkrétní program                             [ podobně jako kdyby jsme psali běžný dopis ].

A / Poznámka  : dopis se nikde nebude odesílat, psaní souvisí jen s námi, čemu věříme, a jestli by jsme chtěli něco změnit na sousedském vztahu, a nebo si chceme za každou cenu udržet to co se stalo? ? [což by nebylo asi ideální].

Příklad psaného textu, který vložíme do obálky : Drahý Evžene 🙂 Jsi Perfektní, Jsi Dokonalý !

Vždy když tě potkám, mám z Tebe dobrý pocit a vnímám Radost 🙂

Jsem rád že jsi 🙂 Mám Tě rád Evžene. Mám z Tebe dobrý pocit.

……………….. [ Váš podpis ]

………………………………………………………………………………………………………..

Je dobré vědět, že ostatní lidé se chovají hlavně podle toho jak se cítí, a určitě se nemusí chovat stejně, nebo podobně ke všem lidem. Většinou dochází při sdílení mezi lidmi k různým pocitům právě z těchto vzájených interakcí, a na základě toho pak můžeme vnímat různé lidi buď líp pocitově nebo špatně pocitově.

Hlavním záměrem dopisu nebo obálky je přepis, nebo přeprogramování osobních zážitků s konkrétní osobou nebo sousedem 🙂

Tím jak se snažíme vědomě sepsat něco o sousedovi [jako v našem příkladu], měníme svou DNA. Každá myšlenka, nebo také každá naše reakce může měnit naši DNA. A právě tímto postupem přepisujeme naši DNA, dokonce jen pár slovy. Navíc se jedná o vylepšení vztahu k sousedovi, čímž děláme opravdu dobrou práci. Nejen že vylepšujeme vztahy kolem sebe nebo se sousedem [ tím že pracujeme na sobě ] ale navíc ještě šíříme tento program globálně, a tím má z toho užitek daleko více lidí.

Těmto dopisům můžeme říkat obálky [jak už jsem se zmínil].

Osobně s touto technologií mám hodně zkušeností, a časem jsem to poradil některým dalším lidem, kteří s tím měli také skvělé pozitivní výsledky, pokud tuto technologii používali.

B / Poznámka  : pokud měníme DNA, [ nebo to co jsme zažili v minulosti, si představujeme jinak], tak v tomto případě samozřejmě měníme i naši minulost !

                                                                             další článek =  práce s realitou

 

Zákonné Odmítnutí Odpovědnosti :        Informace které nabízím nejsou náhradou lékařské nebo psychologické péče !